Sanja K 2Dr. sc. Sanja Kišiček, poslijedoktorand

Konzultacije: po dogovoru, ured E-314

Telefon: 01/4092-318

Sanja K. na LinkedIn-u

Sanja K. na Twitter-u (@SanjaKisicek)

Dr. sc. Sanja Kišiček (matični broj znanstvenika: 306375) rođena je 21. veljače 1984. godine u Zadru. Diplomirala je na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu na studijima engleskog jezika i književnosti te informacijskih i komunikacijskih znanosti, završivši nastavni i znanstveni smjer obiju studijskih grupa. Doktorirala je 2013. godine na Poslijediplomskom studiju informacijskih i komunikacijskih znanosti obbranivši doktorsku disertaciju na temu multimedijskog instrukcijskog dizajna, a  istražujući preferencije studenata u učenju kroz multimodalni pristup računalnom opismenjavanju u virtualnom okruženju. Od 2012. do 2016. sudjeluje i u razmjeni studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja, kao ECTS i ERASMUS koordinator Odsjeka. Dobitnica je nekoliko prestižnih akademskih nagrada (Nagrada ZNANOST, Rektorova nagrada, Nagrada Filozofskog Fakuklteta). Od 2016. do 2019. godine služi kao mentor nastavnom osoblju u međunardonom okruženju u okviru IB programa, radeći na nastavničkim kompetencijama i integraciji tehnologije u nastavu. Istim se područjem bavila kroz konzultatnske usluge te autorstvo i vodstvo nekolicine radionica. Stručno se usavršavala i/ili bila voditelj stručnog usavršavanja na 30-ak domaćih i inozemnih skupova. Licencirana je voditeljica strukturiranog dijaloga putem rada s protokolima Nacionalnog školskog odbora nastavnog osoblja za  provođenje obrazovne reforme u SAD-u.

• Instrukcijski dizajn
  • Kultura kolaboracije i recipročnih mentorstava
  • Učenje i poučavanje u elektroničkom okruženju

Certifikati:

• Certificirani voditelj protokola (CFG) Nacionalnog školskog odbora nastavnog osoblja za  provođenje obrazovne reforme u SAD-u (NSRF), 2017.
  • IB MYP Kategorija 3, International Baccalaureate Organization (IBO), 2016.
  • Certificirani kreator kolegija na sustavu Moodle MCCC, 2015.

Radionice:

• Radionica za kreiranje kulture kolaboracije temeljene na recipročnim mentorskim odnosima (Creating a Collaborative Coaching Culture)
    • PEAK 2019., Kuvajt
    • NESA 2019., Tajland
    • SNEAK PEAK 2018., Kuvajt
    • Mreza mentora nastavničkom osoblju (Instructional Coaches Network), BBS, 2019., Kuvajt
  • Multimedij u osnovnoškolskom, srednješkolskom i visokoškolskom obrazovanju, 2009., FFZG
  • Poučavanje putem sustava Moodle, niz radionica, 2010.-2015., AISZ, FFZG, Moodle Moot Zagreb

• Hrvatski kvalifikacijski okvir (HKO): Usklađivanje studijskih programa s potrebama tržišta rada, koordinator radne skupine
  • Projekt razvoja e-kolegija Sveučilišnog računarskog centra (SRCE)

Priznanja i nagrade:

• Nagrada ZNANOST 2008. Nacionalne zaklade za znanost, za rad Project of Developing the Multimedia Software Supporting Teaching and Learning of English Vocabulary