Obavijesti studija

Molim sve izvanredne studente da za komunikaciju s nastavnikom (konzultacije, ispiti, seminarski radovi, diplomski radovi) koriste svoje studentske e-mail adrese @m.ffzg.hr.

Fakultet je 5.10.2023. donio odluku o obavezi komuniciranja studenata i nastavnika putem fakultetskih adresa e-maila.

Odluka fakulteta: https://maia.ffzg.hr/att/propisi/Odluka-o-obveznoj-komunikaciji-putem-fakultetskih-adresa-e-poste.pdf

Nisam u mogućnosti znati tko mi piše s adresa Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (adrese su izmišljenje premda doista primam poruke sa sličnih adresa, a ove možda netko stvarno koristi), niti vam mogu pomoći ako dođe do gubitka poruke i sl. Pa koristite svoje službene studentske e-mail adrese za komunikaciju s nastavnikom.

Odgovore ćete dobiti u razumnom roku u skladu s opterećenosti nastavnika obavezama.

14.5.2024. Radovan Vrana