Obavijesti studija

Poštovane kolegice i kolege,

vjerojatno ste primijetili da je u srijedu i četvrtak (8. i 9. 11.) bila prekinuta mrežna povezanost s Fakultetom zbog čega niste mogli pristupiti Omegi, mrežnim stranicama, webmailu i ostalim servisima. Isto tako nastavnici nisu mogli slati obavijesti studentima, primati e-poštu, održavati nastavu putem Omege itd. Do kvara je došlo uslijed radova na FSB-u koji se nalazi kraj FF-a. Kvar je provizorno otklonjen, no do sljedećeg tjedna neće biti dokraja riješen. To bi svakako moglo utjecati na mogućnost održavanja nastave u petak (putem Omege),i u subotu, kada bi nam se moglo dogoditi da moramo otkazati nastavu budući da nam je za vježbe pretraživanja internetska veza neophodna. Nadam se da će sve funkcionirati, no morate računati s time da bi moglo doći do odgode nastave (posebno  skrećem pažnju putnicima). Ako sustav ponovo padne nažalost vas neću moći pravovremeno obavijestiti (jer servisi u tom slučaju neće biti dostupni).

Srdačno, Sonja Spiranec