Obavijesti studija

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

Dio studenata koji su odslušali nastavu kolegija "Internetska kultura" 21.10.2023. upisan je u taj isti kolegij u sustavu Omega istoga dana nakon održane nastave.

Drugi dio studenata nije mogao biti upisan jer nije mogao bit identificiran u sustavu Omega vjerojatno zato jer još nema otvorene korisničke račune (1. godina studija), pa će biti uskoro naknadno upisani nakon što im korisnički računi budu otvoreni.

Studente 2. godine studija koji su odslušali nastavu kolegija molim da provjere vide li kolegij u popisu svojih upisanih kolegija u sustavu Omega.

Također molim studente da u sustavu Omega NE pokušavaju samostalno upisati kolegij za redovite studente, jer njemu ne mogu pristupiti, dok su u istoimeni kolegij za izvanredne studente već upisani (2. godina) ili će biti uskoro upisani (1. godina).

Dodatak: s datumom 10.11.2023. u kolegij na Omegi upisani su svi studenti koji su odslušali nastavu 21.10.2023.

Radovan Vrana