Članovi Odsjeka

Ljetni semestar: utorkom 12:00 - 13:30, soba E-313

Soba: E-313
 Telefon: 01/409-2321

Rođen je 1997. godine u Karlovcu. Osnovnu školu završio je 2012., te iste godine upisuje srednju školu: Tehnička škola Karlovac, smjer - elektrotehničar.

Godine 2016. upisuje preddiplomski studij informatike na Fakultetu informatike Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, te 2019. brani završni rad na temu Steganografija i steganaliza. Završetkom preddiplomskog studija stječe titulu sveučilišnog prvostupnika informatike (univ.bacc.inf.). Iste godine upisuje diplomski studij, te diplomira 2021. s temom Mobilna aplikacija za rezervaciju kazališnih ulaznica. Po završetku diplomskog studija stječe titulu magistra informatike (mag.inf.).

Pedagoško-psihološku-didaktičko-metodičku izobrazbu završava u akademskoj godini 2021./2022. na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Do siječnja 2023. radi u dvije srednje karlovačke škole na radnom mjestu nastavnika informatike i računalstva. U veljači iste godine je zaposlen kao asistent na Odsjeku informacijskih i komunikacijskih znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

• programsko inženjerstvo
  • baze podataka