U povodu obilježavanja 150. obljetnice Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu srdačno vas pozivamo na tribinu pod nazivom S ALUMNIMA U SEDMICI U SEDAM.

Tribina će se održati u srijedu, 16. listopada 2024. godine u 19 sati u dvorani VII na Filozofskom fakultetu (Ivana Lučića 3, Zagreb).

Na ovom zanimljivom događanju, u obljetničkom tjednu FFZG-a, naši alumni - stručnjaci iz područja bibliotekarstva, podijelit će svoja znanja i iskustva o studiju bibliotekarstva te radu u knjižnicama.

Sudionici tribine su alumni i članovi radne skupine ZKD-a Novi informacijski stručnjaci (NIS-ovci):

Mihael Bily (Knjižnice grada Zagreba, Knjižnica Sesvete)

Lorena Martinić (Knjižnica Etnografskog muzeja u Zagrebu)

Lucija Prusac (Knjižnice grada Zagreba, Gradska knjižnica)

Ema Subotičanec (Knjižnice grada Zagreba, Knjižnica Medveščak)

Eva Vitković (Knjižnice grada Zagreba, Knjižnica Augusta Cesarca Ravnice) i

Martina Žugaj (Institut Ruđer Bošković, Centar za znanstvene informacije).

Razgovor će moderirati Monika Batur, asistentica na Filozofskom fakultetu.

Radujemo se vašem dolasku i prilici da zajedno obilježimo ovaj važan jubilej, kao i da čujemo zanimljive priče naših bivših studenata koji danas uspješno rade kao informacijski stručnjaci.