Orijentacijski sastanak sa studentima prve godine redovnog diplomskog studija informacijskih znanosti smjera bibliotekarstvo održat će se u utorak, 11. listopada 2022. od 18 do 19 sati u A-308.

Molim studente da prisustvuju sastanku (a ne da mi pišu poruke elektroničke pošte). To se posebice odnosi na studente koji nisu završili preddiplomski studij informacijskih znanosti na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Studenti koji nikako ne mogu prisustvovati sastanku mogu me potražiti u terminu konzultacija, ponedjeljkom, od 14 do 16 sati u E-317 od 10. listopada 2022.

Molim studente da se pripreme za sastanka na način da pročitaju Pravilnik o uvjetima i načinu stjecanja stručnih zvanja u knjižničarskoj struci (NN 107/21).

prof. dr. sc. Ana Barbarić

predstojnica Katedre za bibliotekarstvo