Institut za povijest umjetnosti – poziv studentima na stručnu praksu

Institut za povijest umjetnosti poziva studente/ice Odsjeka informacijskih i komunikacijskih znanosti na studentsku stručnu praksu (40 sati za dvopredmetni studij i 80 sati za jednopredmetni studij), koji će uz mentorski rad Irene Šimić (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) vršiti dopune metapodatkovnih zapisa za Zbirku digitalne fotografske dokumentacije, koja se u Institutu stvara u okviru znanstevno-istraživačog programa. Za svrhu upravljanja dokumentacijskim zbirkama u Institutu je od 2016. godine implementiran sustav Modulor.

Trajanje poziva: travanj – prosinac 2022.