spanwebinar

Span Academy logo

Span Infrastructure Academy 2022

ŠTO JE SPAN ACADEMY?

Program ljetne prakse osmišljen baš za tebe. Što to znači? Imat ćeš priliku učiti o osnovama modernih tehnologija na predavanjima Spanovih stručnjaka, potom stečeno znanje primijeniti na građenju virtualne infrastrukture i završnom projektu. Ukratko – prilika koju ne smiješ propustiti!

ŠTO TE ČEKA?

• Predavanja o IT infrastrukturi i mreži općenito
  • AD i osnovni servisi (DNS, DHCP, File share)
  • Azure, O365 i druge cloud tehnologije
  • Popratni servisi poput monitoringa, mentralized deploymenta, backupa, BizTalk-a i sl.
  • Security tjedan
  • Rad na labovima koji se nadovezuju na predavanja akademije
  • Izrada projekta i završna prezentacija – i to sve uz podršku mentora!
  • Druženja, nova poznanstva, team buildinzi, završni party
  • Bogato iskustvo je zagarantirano, ali i džeparac jer - tvoj rad se cijeni!
  • Ako si izvan Zagreba, ne brini - mi plaćamo tvoj smještaj :)

Zato riješi sve ispite, odmori se, a onda se od 25.7. do 16.9. druži s nama u Zagrebu!

TKO SE MOŽE PRIJAVITI?

Na Akademiju se mogu prijaviti studenti tehničkih fakulteta (IT usmjerenje). Ako već imaš iskustva u IT-u ili u slobodno vrijeme razvijaš vlastita IT rješenja – odlično! No, ne brini, iskustvo vezano za rad u IT-u nije nužno.

Sve detalje, kao i iskustva proteklih generacija možeš pronaći na našoj web stranici i društvenim mrežama.

Zato požuri, prijavi se na LINKU i započni svoju IT karijeru! 😊