Knjižnica Hrvatskoga državnog arhiva provodi stručni posao revizije knjižničnog fonda te u tu svrhu žurno traži ispomoć studenta diplomskog studija informacijskih znanosti, smjera bibliotekarstvo.

Studenti druge godine diplomskoga studija informacijskih znanosti, smjera bibliotekarstvo dužni su odraditi 160 sati stručne prakse u knjižnicama (bez obzira jesu li jednopredmetni ili dvopredmetni studij, riječ je o 160 sati).

Iako je praksa predviđena kao kolegij u ljetnom semestru, iznimno ju je moguće odraditi i u zimskom semestru. Studentima koji su zainteresirani za ispomoć u navedenoj Knjižnici, odrađenih 160 sati bit će vrednovano kao odrađena studentska praksa. Zainteresirani studenti trebaju se žurno javiti voditeljici Knjižnice Ani Valentić (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.), uz navođenje mene (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.), pod Cc.

prof. dr. sc. Ana Barbarić