Poštovane kolegice i kolege, svi zainteresirani,

obavještavamo vas da će se 24. AKM seminar, koji se trebao održati u studenome 2020. godine, održati 24.- 26. studenoga 2021. u Poreču, na našoj tradicionalnoj lokaciji – Hotel Valamar Diamant.

Održavanje skupa planira se u fizičkome obliku, ali ukoliko okolnosti to ne budu dopuštale, svakako ćemo održati ili hibridni ili u potpunosti online seminar.

Budući smo do zadnjega časa čekali ove recentne pozitivne pokazatelje oko epidemiološke  situacije, vrijeme nam brzo izmiče, pa ovom prigodom objavljujemo i važne organizacijske datume, kojih molimo da se maksimalno pridržavate:

• 10. rujna 2021. – rok za prijavu sažetaka izlaganja, tema i sinopsisa radionica, te tema postera;
  • 25. rujna 2021. – krajnji rok za odgovor Programskoga odbora prijavljenim autorima;
  • 15. studenoga 2021. – rok za dostavu integralnih radova, opisa radionica, te tekstova postera.

Web stranica Seminara: https://akm.hkdrustvo.hr/

Rokovi su postavljeni na način da ove godine realiziramo i tisak/izdavanje časopisa – iako će to zasigurno biti tek nakon seminara – kako bi održali godišnji kontinuitet izlaženja. Naime, prošli je AKM časopis objavljen 2020. (istina, popratno za skup 2019.), ali smatramo da bi bilo dobro da časopis izađe 2021., pa u tom smislu molimo suradnju i „disciplinu“ svih vas koji svojim prilozima želite sudjelovati.

Do tada vas srdačno pozdravljamo!

Programski odbor 24. AKM seminara