Uvodni sastanak sa studentima 1. godine održat će se 6. listopada 2020. godine u 10 sati u Dvorani 7. To je najveća dvorana na Filozofskom fakultetu, pa će sastanak zadovoljiti propisane epidemiološke uvjete. Molimo vas da ponesete maske te da se pridržavate pravila držanja distance i poštujete ostale epidemiološke mjere. Ukoliko je vaš izostanak s uvodnog sastanka uvjetovan epidemiološkom situacijom, on će biti opravdan.

Svjesni smo da online način rada pred vas stavlja velike izazove te smo se organizirali  da vam dodatno pomognemo. Na raspolaganju će vam biti mentori savjetnici (naši nastavnici) koji će biti otvoreni za vaša dodatna pitanja te se nadamo da će vam pomoći oko snalaženja na studiju. Popis studenata i mentora dobit ćete na uvodnom sastanku.

Na sastanku će, kao i svake godine, biti prisutni i predstavnici studenata viših godina koji će vam pružiti dodatne informacije.