Na sjednici održanoj 19. prosinca 2019. Zakladni odbor Zaklade Dr. Ljerka Markić Čučuković odabrao je najbolje studente informacijskih znanosti, smjera bibliotekarstvo u akad. god. 2018./2019. To su Nika Matković Mikulčić i Dorotea Toljan. Nagrada, koja se sastoji od povelje i novčanog iznosa od 4.000 kn, studenticama će biti uručena u ponedjeljak, 27. siječnja 2020. u 12.30 sati, u Vijećnici Filozofskoga fakulteta u Zagrebu.

Na istoj sjednici, Zakladni odbor donio je odluku o dobitniku nagrade za knjižnicu, ustanovu, udrugu i pojedinca, koji promiču knjižničarsku struku i bibliotekarstvo općenito. Nagradu je dobilo Zagrebačko knjižničarsko društvo za ZKD forum. Nagrada, koja se sastoji od povelje i novčanog iznosa od 8.000 kn, također će biti uručena u ponedjeljak, 27. siječnja 2020. u 12.30 sati, u Vijećnici Filozofskoga fakulteta u Zagrebu.

Veselimo se Vašem dolasku!

predsjednica Zakladnog odbora

izv. prof. dr. sc. Ana Barbarić