Mediatoolkit je tvrtka koja je razvila alat za media monitoring koji prati relevantna spominjanja brendova i tvrtki diljem weba i društvenih mreža u stvarnom vremenu. Mediatoolkit tim čini 40+ pojedinaca koji zajednički rade na razvoju, dizajnu, marketingu, prodaji i uspjehu klijenata, čime se rješavaju izazovi naših korisnika i njihovi profesionalni životi čine lakšima. Dvije godine zaredom osvojili smo nagradu Najbolji poslodavac, koju dodjeljuje portal Moj Posao.

Tražimo osobu s izraženim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama te razvijenom sposobnosti aktivnog slušanja u svrhu prepoznavanja potreba klijenata i njihovim rješavanjem. Također, osoba bi trebala imati volju za učenjem svakog detalja našeg alata u svrhu pružanja pravovremene korisničke podrške, prepoznavanje prilika za pojačanje interakcije klijenta s alatom te motiviranje klijenta na dugoročno korištenje alata i produživanje pretplate. Zbog velikog obujma korisnika sa španjolskog govornog područja, poželjno je poznavanje ili želja za učenjem španjolskog jezika.

Više o radnom mjestu nalazi se ovdje (putem linka se zainteresirani studenti mogu i prijaviti):

prof. dr. sc. Hrvoje Stančić