Drugi ZKD forum održat će se 20. veljače 2019. godine, s početkom u 14 sati u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Tema drugog Foruma su  Nove PRiče iz knjižnice o kojima će govoriti Krešimira Rendulić, direktorica agencije Prorsus komunikacije.

U panel raspravi Knjižnica u doba dominacije ekrana sudjelovat će: Niko Cvjetković, ravnatelj Gradske knjižnice Rijeka, Kristian Benić, kotač marketinga i inovativnih projekata Gradske knjižnice Rijeka, Alis Marić, osnivačica bloga Čitaj knjigu, Gordan Nuhanović, novinar Hrvatske radiotelevizije i Anita Golubiček, urednica portala Dječji događaji.

Dođite, poslušajte, uključite se! Vidimo se srijedom u Knjižnici Filozofskog fakulteta u Zagrebu!

Zbog ograničenog broja mjesta, potrebna je prijava. Prijave su otvorene do popunjenja mjesta ili do 18. veljače 2019. godine

Link za prijavu sudjelovanja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSen_TlthgmlJweOyFny9J9nZxNQqsggqMdc8goi6uPohajUyA/viewform

Posebno se pozivaju studenti diplomskog studija informacijskih znanosti, smjer bibliotekarstvo koji u ljetnom semestru akad. god. 2018./2019. slušaju kolegij Narodne knjižnice da prisustvuju ZKD forumu.

Ana Barbarić