Poštovane kolegice i kolege,

Objavljen je Natječaj za Erasmus stručnu praksu u Švicarskoj za razvoj digitalni vještina.

Stručna praksa u području digitalnih vještina” podrazumijeva da student/ica sudjeluje u jednoj ili više sljedećih aktivnosti:

- razvoju aplikacija, softvera, skripti ili web-mjesta;
- instalaciji i održavanju sustava i mreža IT-a te upravljanju njima;
- analizi podataka, ciljanom pretraživanju podataka i prikazivanju podataka;
- digitalnom marketingu (npr. upravljanje društvenim medijima, analiza weba);
- digitalnom grafičkom, mehaničkom ili arhitektonskom dizajnu;
- kibernetičkoj sigurnosti;
- programiranju i osposobljavanju robota te primjeni umjetne inteligencije.

Opća korisnička podrška, ispunjenje narudžbi, unos podataka ili uredski poslovi NE PRIPADAJU u tu kategoriju.

ROK za slanje ONLINE prijave i predaju potpune dokumentacije:  najkasnije do 14.12.2018. (datum primitka)

OBAVEZNO PROČITATI CIJELI TEKST NATJEČAJA : http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/natjecaja-za-strucnu-praksu-za-razvoj-digitalnih-vjestina-u-svicarskoj-ak-god-201819/

DODATNE UPUTE ZA PRIJAVU ZA STUDENTE FFZG:

1. Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom -studentima Filozofskog fakulteta Izjavu OBAVEZNO mora parafirati odsječki ECTS koordinator (studentima dvopredmetnoga programa Izjavu parafiraju oba odsječka ECTS koordinatora), nakon toga Izjavu potpisuje fakultetski ECTS koordinator/prodekan za znanost i međunarodnu suradnju prof.dr.sc. Dragan Bagić.

PEČAT na potpis fakultetskog ECTS koordinatora/ prodekana za znanost i međunarodnu suradnju studenti će dobiti u Urudžbenom uredu (soba D-01).

2. Studenti MORAJU imati studentski status za cijelo vrijeme prakse, tj. ne podupire se sudjelovanje nedavno diplomiranih studenata (NE podupire se mobilnost u statusu „recent graduates“). Studenti koji su diplomirali NEMAJU PRAVO prijave na natječaj. Prilikom izdavanja i ovjere Potvrde o upisanom semestru Studentska služba treba provjeriti status studenta.

3. POPIS ECTS koordinatora (mrežne stranice FFZG: Studenti/Stipendije)

4. Potvrda o poznavanju stranog jezika (mrežne stranice FFZG: Studenti/Stipendije)

5. Popis prihvatljivih aktivnosti za studente (mrežne stranice FFZG: Studenti/Stipendije)
6. Kopiju kompletne prijavne dokumentacije, poslati emailom u jednom PDF dokumentu Ivani Bedeković na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (Ured za međunarodnu suradnju FF)