Ispitni rokovi

Ispitni rokovi 2018./2019.

 

Naziv kolegija / nastavnik: Računalne mreže / dr. sc. Vedran Juričić, doc.

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   30.1.2019. 12:30 E-321  11.6.2019. 9:30 E-321  3.9.2019. 9:30 E-321
   6.2.2019. 12:30 E-321  18.6.2019. 9:30 E-321  10.9.2019. 9:30 E-321
   20.2.2019. 12:30 E-321  2.7.2019. 9:30 E-321  17.9.2019. 9:30 E-321

 

Naziv kolegija / nastavnik: Jezične baze podataka / dr. sc. Petra Bago, doc.
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 10:00 A212a  10.06.2019. 10:00 A212a  02.09.2019. 10:00 A212a
   11.02.2019. 10:00 A212a  01.07.2019. 10:00 A212a  09.09.2019. 10:00 A212a
   18.02.2019. 10:00 08:00 A212a  08.07.2019. 10:00 A212a  16.09.2019. 10:00 A212a

 

Naziv kolegija / nastavnik:Obrada teksta i jezika / dr. sc. Petra Bago, doc.
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 11:00 A212a  10.06.2019. 11:00 A212a  02.09.2019. 11:00 A212a
   11.02.2019. 11:00 A212a  01.07.2019. 11:00 A212a  09.09.2019. 11:00 A212a
   18.02.2019. 10:00 08:00 A212a  08.07.2019. 11:00 A212a  16.09.2019. 11:00 A212a

 

Naziv kolegija / nastavnik: Organizacija znanja / dr. sc. Nives Mikelić Preradović, izv. prof., dr. sc. Mihaela Banek Zorica, izv. prof.
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 08:30 A104  10.06.2019. 09:00 A308  02.09.2019. 08:30 A103
   11.02.2019. 08:30 A104  01.07.2019. 09:00 A308  09.09.2019. 08:30 A103
   18.02.2019. 08:30 A104  08.07.2019. 09:00 A308  16.09.2019. 08:30 A103
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Teorija informacijske znanosti / dr.sc. Jadranka Lasić-Lazić, red. prof.; dr.sc. Tomislava

Lauc, red. prof.; dr.sc. Nives Mikelić Preradović, izv. prof.

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 08:30 A104  10.06.2019. 09:00 A308  02.09.2019. 08:30 A103
   11.02.2019. 08:30 A104  01.07.2019. 09:00 A308  09.09.2019. 08:30 A103
   18.02.2019. 08:30 A104  08.07.2019. 09:00 A308  16.09.2019. 08:30 A103
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Digitalne zbirke / prof. dr. sc. Radovan Vrana
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  23.1.2019. A308 10:15 predrok 13.06.2019. A103 11:00 04.09.2019. A103 11:00
  06.02.2019 A103 11:00 19.06.2019. A103 11:00 11.09.2019. A103 11:00
  13.02.2019. A103 11:00 04.07.2019. A103 11:00 18.09.2019. A103 11:00
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Digitalni repozitoriji/ prof. dr. sc. Radovan Vrana
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   06.02.2019 A103 11:00 06.06.2019. A103 09:30 predrok  04.09.2019. A103 11:00
   13.02.2019. A103 11:00 19.06.2019. A103 11:00 11.09.2019. A103 11:00
   20.02.2019. A103 11:00 04.07.2019. A103 11:00 18.09.2019. A103 11:00
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove komunikacijske tehnologije / prof. dr. sc. Radovan Vrana
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  06.02.2019 A103 11:00 04.06.2019. D7 17:45 predrok 04.09.2019. A103 11:00
  13.02.2019. A103 11:00 19.06.2019. A103 11:00 11.09.2019. A103 11:00
  20.02.2019. A103 11:00 04.07.2019. A103 11:00 18.09.2019. A103 11:00
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Bibliografska organizacija I / izv. prof. dr. sc. Ana Barbarić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 

29.01.2019. 11h A308 (pismeni)

29.01.2019. 13h E317 (usmeni)

 11.06.2019. 12h E 317  03.09.2019. 13h E 317
 

05.02.2019. 11h A308 (pismeni)

05.02.2019. 13h E317 (usmeni)

 18.06.2019. 12h E 317  10.09.2019. 13h E 317
 

12.02.2019. 11h A308 (pismeni)

12.02.2019. 13h E317 (usmeni)

 02.07.2019. 12h E 317  17.09.2019. 13h E 317
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva / doc. dr. sc. Helena Stublić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   31.1., 13h, A308  13.6., 11h, A308  29.8., 11h, A308
   7.2., 13h, A308  27.6., 11h, A308  5.9., 11h, A308
   21.2., 13h, A308  4.7., 11h, A308  12.9., 11h, A308

 

Naziv kolegija / nastavnik: Jezični inženjering / dr. sc. Nives Mikelić Preradović, izv. prof.
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 08:30 A104  10.06.2019. 09:00 A308  02.09.2019. 08:30 A103
   11.02.2019. 08:30 A104  01.07.2019. 09:00 A308  09.09.2019. 08:30 A103
   18.02.2019. 08:30 A104  08.07.2019. 09:00 A308  16.09.2019. 08:30 A103
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Uvod u obradu prirodnog jezika / dr. sc. Nives Mikelić Preradović, izv. prof
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 08:30 A104  10.06.2019. 09:00 A308  02.09.2019. 08:30 A103
   11.02.2019. 08:30 A104  01.07.2019. 09:00 A308  09.09.2019. 08:30 A103
   18.02.2019. 08:30 A104  08.07.2019. 09:00 A308  16.09.2019. 08:30 A103
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Baštinske zajednice / dr. sc. Goran Zlodi, Željka Miklošević
 Zimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2018. 14h E316  10.06.2019.  02.09.2019.
   11.02.2018. 14 h E316 17.06.2019.  09.09.2019.
   18.02.2018. 14h E316  08.07.2019.  16.09.2019.
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Opća teorija baštine / dr. sc. Goran Zlodi, Željka Miklošević
 Zimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2018. 14h E316  10.06.2019.  02.09.2019.
   11..02.2018. 14h E316  17.07.2019.  09.09.2019.
   18.02.2019. 14h E316  08.07.2019. 16.09.2019. 
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Informacijski izvori i služba / prof. dr. sc. Daniela Živković

Ispit je usmen te je moguć svaku srijedu tijekom šk. godine, u vrijeme konzultacija nastavnika. Molim studente da dolazak najave 48 sati prije termina putem e-maila i prijave jedan od rokova zbog upisa ocjene.

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  1. 12. 2018. u 14h u D III (pismeni ispit)  20. 2. 2019.  10. 7. 2019.   11. 9. 2019.
       
       
       

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove bibliotekarstva / prof. dr. sc. Daniela Živković

Molim studente da ispit najave 48 sati prije termina putem e-maila.

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 1. 12. 2018. u 14h u D III  30. 1. 2019.  19. 6. 2019.   4. 9. 2019.
   6. 2. 2019.  26. 6. 2019.  11. 9. 2019.
   20. 2. 2019.  10. 7. 2019.  25. 9. 2019.
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Digitalna knjižnica I / prof. dr. sc. Daniela Živković

Molim studente da dolazak najave 48 sati prije termina putem e-maila.

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 1. 12. 2018. u 14h u D III  30. 1. 2019.  19. 6. 2019.   4. 9. 2019.
   6. 2. 2019.  26. 6. 2019.  11. 9. 2019.
   20. 2. 2019.  10. 7. 2019.  25. 9. 2019.
       

.

 

Naziv kolegija / nastavnik: Dokumentacija u muzejima I /doc. dr. sc. Goran Zlodi

Naziv kolegija / nastavnik: Informatika za arheologe / doc. dr. sc. Goran Zlodi

Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   28.01.2019. 16:30 A-103  12.06.2019. 9:30 A-103  04.09.2019. 9:30 A-103
   04.02.2019. 16:30 A-103  19.06.2019. 9:30 A-103  11.09.2019. 9:30 A-103
   11.02.2019. 16:30 A-103  03.07.2019. 9:30 A-103  18.09.2019. 9:30 A-103
       

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Spisovodstvonositelj: prof. dr. sc. Hrvoje Stančić, izvođač: dr. sc. Jozo Ivanović
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  28.01.2018., 9:00h 10.06.2019., 9:00h 26.08.2019., 9:00h
  04.02.2018., 9:00h 17:06.2019., 9:00h 02.09.2019., 9:00h
  18.02.2019., 9:00h 01.07.2019., 9:00h 16.09.2019., 9:00h
       
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Vrednovanje arhivskog gradivanositelj: prof. dr. sc. Hrvoje Stančić, izvođač: dr. sc. Jozo Ivanović
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  28.01.2018., 12:00h 10.06.2019., 12:00h 26.08.2019., 12:00h
  04.02.2018., 12:00h 17:06.2019., 12:00h 02.09.2019., 12:00h
  18.02.2019., 12:00h 01.07.2019., 12:00h 16.09.2019., 12:00h
       
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Povijest arhiva / doc. dr. sc. Arian Rajh, Jozo Ivanović (dogovor termina e-poštom) - predmet se ove akademske godine ne održava
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
       
       
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Uvod u arhivsku teoriju i praksu / nasl. izv. prof. dr. sc. Arian Rajh (uz prethodnu najavu e-poštom)
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   08.02.2019. u 17 sati (E312)  10.06.2019. u 17 sati (E312)  26.08.2019. u 17 sati (E312)
   15.02.2019. u 17 sati (E312)  17.06.2019. u 17 sati (E312)  13.09.2019. u 17 sati (E312)
   22.02.2019. u 17 sati (E312)  01.07.2019. u 17 sati (E312)  20.09.2019. u 17 sati (E312)
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Sređivanje i opis arhivskoga gradiva / nasl. izv. prof. dr. sc. Arian Rajh (uz prethodnu najavu e-poštom)
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   08.02.2019. u 17 sati (E312)  10.06.2019. u 17 sati (E312)  26.08.2019. u 17 sati (E312)
   15.02.2019. u 17 sati (E312)  17.06.2019. u 17 sati (E312)  13.09.2019. u 17 sati (E312)
   22.02.2019. u 17 sati (E312)  01.07.2019. u 17 sati (E312)  20.09.2019. u 17 sati (E312)
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Uvod u informacijske znanosti / prof. dr. sc. Jadranka Lasić-Lazić; dr. sc. Tomislav Ivanjko
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   31.01.2019. A-103 u 11.00  13.6.2019. u 11.00 A-104  5.9.2019. u 11.00 u A-104
   7.2. 2019. A-103 u 11.00  27.6.2019. u 11.00 u A-104  12.9.2019. u 11.00 u A-104
   14.2. 2019. A-103 u 11.00  4.7.2019. u 11.00 u A-104  19.9.2019. u 11.00 u A-104
       
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Medijska kultura / prof. dr. sc. Mihaela Banek Zorica
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   29.1.2019. 9:30 A-212a   12.6.2019. 12:30 A-104  28.8.2019. 10:00 A-308
   12.2. 9:00 A-308  19.6.2019. 12:30 A-308  4.9.2019. 10:00 A-308
   19.2.2019. A-212a  3.7.2019. 12:30 A-212a  18.9.2019. 12:30 A-308
       
       

 

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
       
       
       
       

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Digitalne obrazovne knjižnice / prof. dr. sc. Mihaela Banek Zorica, prof. dr. sc. Sonja Špiranec
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
       
       
       
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Osnove informacijske pismenosti / prof. dr. sc. Sonja Špiranec
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   25. 01. 2019.  06. 06. 2019.  05. 09. 2019.
   06. 02. 2019.  12. 06. 2019.  12. 09. 2019.
   13. 02. 2019.  04. 07. 2019.  19. 09. 2019.
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Informacijska pismenost / prof. dr. sc. Mihaela Banek Zorica, prof. dr. sc. Sonja Špiranec
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   25. 01. 2019  06. 06. 2019.  05. 09. 2019.
   06. 02. 2019.  12. 06. 2019.  12. 09. 2019.
   13. 02. 2019.  04. 07. 2019.  19. 09. 2019.
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Klasifikacijski sustavi / prof. dr. sc. Mihaela Banek Zorica
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   19.2.2019.  12.6.2019. 12:30 A-104  28.8.2019. 10:00 A-104
     19.6.2019. 12:30 A-308  19.6.2019. 12:30 A-308
     3.7.2019. 12:30 A-212a  3.7.2019. 12:30 A-212a
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Matematika / prof. dr. sc. Vladimir Mateljan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   30.1.2019. 11:00 A-308  11.6.2019. 11:00 A-308  3.9.2019. 11:00 A-308
   6.2.2019. 11:00 A-308  18.6.2019. 11:00 A-308  10.9.2019. 9:30 E-321
   20.2.2019. 11:00 A-308  2.7.2019. 11:00 A-308  17.9.2019. 9:30 E-321

Naziv kolegija / nastavnik: Logika za informatičare / prof. dr. sc. Vladimir Mateljan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   28.1.2019. 9:00 A-308  11.6.2019. 9:30 E-321  3.9.2019. 9:30 E-321
   6.2.2019. 12:30 E-321  18.6.2019. 9:30 E-321  10.9.2019. 9:30 E-321
   20.2.2019. 12:30 E-321  2.7.2019. 9:30 E-321  17.9.2019. 9:30 E-321

Naziv kolegija / nastavnik: Baze podataka / dr. sc. Vedran Juričić, doc.
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   30.1.2019. 12:30 E-321  11.6.2019. 9:30 E-321  3.9.2019. 9:30 E-321
   6.2.2019. 11:00 A-212A  18.6.2019. 9:30 E-321  10.9.2019. 9:30 E-321
   20.2.2019. 12:30 E-321  2.7.2019. 9:30 E-321  17.9.2019. 9:30 E-321

Naziv kolegija / nastavnik: Strojno prevođenje / prof. dr. sc. Sanja Seljan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   30.1.2019. 09:00 A212a  11.6.2019. 09:00 A212a  03.9.2019. 09:00 A212a
   06.2.2019. 09:00 A212a  18.6.2019. 09:00 A212a  10.9.2019. 09:00 A212a
   13.2.2019. 09:00 A212a  02.7.2019. 09:00 A212a  17.9.2019. 09:00 A212a
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Povijest knjige i knjižnica / doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   23. 1. 2019., 9h, A308  10. 6. 2019., 10h, A308  3. 9. 2019., 10h, A308
   4. 2. 2019., 10h, A308  17. 6. 2019., 9h, A103  10. 9. 2019., 10h, A308
   18. 2. 2019., 10h, A308  1. 7. 2019., 10h, A308  17. 9. 2019., 9h, A103
       
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Zaštita podataka / nositelj: prof. dr. sc. Hrvoje Stančić, izvođač: dr. sc. Vjera Lopina
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 po dogovoru 30. 01. 2019. u 15h u E-314  11. 06. 2019. u 15h u E-314  27. 08. 2019. u 15h u E-314
   06. 02. 2019. u 15h u E-314  18. 06. 2019. u 15h u E-314  03. 09. 2019. u 15h u E-314
   13. 02. 2019. u 15h u E-314  02. 07. 2019. u 15h u E-314  10. 09. 2019. u 15h u E-314
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Kriptologija / nositelj: prof. dr. sc. Vladimir Mateljan, izvođač: dr.sc. Vjera Lopina
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 po dogovoru  05. 02. 2019. u 15h u E-314  19. 06. 2019. u 15:30 u E-314  28. 08. 2019. u 15:30 u E-314
   12. 02. 2019. u 15h u E-314  26. 06. 2019. u 15:30 u E-314  04. 09. 2019. u 15:30 u E-314
   19. 02. 2019. u 15h u E-314  10. 07. 2019. u 15:30 u E-314  11. 09. 2019. u 15:30 u E-314
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Uvod u muzeologiju (+ razlikovni) / prof. dr. sc. Žarka Vujić, doc. dr. sc. Helena Stublić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   28.1., 13h, A103  12.6., 12h, A308  28.8., 12h, A308
   4.2., 13h, A103  26.6., 12h, A308  4.9., 12h, A308
   18.2., 13h, A103  3.7., 12h, A308  11.9., 12h, A308
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove upravljanja muzejskim zbirkama /
prof. dr. sc. Žarka Vujić,  doc. dr. sc. Helena Stublić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   28.1., 13h, A103  12.6., 12h, A308  28.8., 12h, A308
   4.2., 13h, A103  26.6., 12h, A308  4.9., 12h, A308
   18.2., 13h, A103  3.7., 12h, A308  11.9., 12h, A308
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove informacijske tehnologije / prof. dr. sc. Hrvoje Stančić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   29.01.2019., 9.30h, A-103  18.06.2018., 9.30h, A-103  27.08.2019., 10.00h, A-103
   05.02.2019., 9.30h, A-103  09.07.2019., 9.30h, A-103  03.09.2019., 10.00h, A-103
   12.02.2019., 9.30h, A-103  16.07.2019., 9.30h, A-103  10.09.2019., 10.00h, A-103
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove digitalne obrade teksta i slike / prof. dr. sc. Sanja Seljan, prof. dr. sc. Hrvoje Stančić, prof. dr. sc. Nives Mikelić Preradović
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 08:30 A104  11.6.2019. 12:30 A212a  02.09.2019. 08:30 A103
   11.02.2019. 08:30 A104  18.6.2019. 10:30 A212a  09.09.2019. 08:30 A103
   18.02.2019. 08:30 A104  02.7.2019. 12:30 A212a  16.09.2019. 08:30 A103


     
       

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Pretraživanje obavijesti i obrada prirodnog jezika / prof. dr. sc. Tomislava Lauc
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   04.02.2019. 10:30 e314   10.6.2019. 10:30 e314   02.09.2019. 10:30 e314
   11.02.2019. 10:30 e314  17.6.2019. 10:30 e314  09.09.2019. 10:30 e314
    18.02.2019. 10:30 e314   01.7.2019. 10:30 e314  16.09.2019. 10:30 e314
       

 

 

 
Naziv kolegija / nastavnik: Multimedijski prikaz znanja/prof. dr. sc. Tomislava Lauc
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
    04.02.2019. 10:30 e314   10.6.2019. 10:30 e314  02.09.2019. 10:30 e314
   11.02.2019. 10:30 e314  17.6.2019. 10:30 e314  09.09.2019. 10:30 e314
    18.02.2019. 10:30 e314    01.7.2019. 10:30 e314  16.09.2019. 10:30 e314
       

 

 

 
Naziv kolegija / nastavnik: Algoritmi i strukture podataka / dr. sc. Vedran Juričić, doc., dr. sc. Ivan Dunđer
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  31.01.2019., 9:00 sati, A104 10.06.2019., 9:00 sati, A104 02.09.2019., 9:00 sati, A104  
  07.02.2019., 9:00 sati, A104 17.06.2019., 9:00 sati, A104  09.09.2019., 9:00 sati, A104   
  14.02.2019., 9:00 sati, A104 08.07.2019., 9:00 sati, A104   16.09.2019., 9:00 sati, A104  
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Napredno programiranje / dr. sc. Vedran Juričić, doc., dr. sc. Ivan Dunđer
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  31.01.2019., 10:00 sati, A104 10.06.2019., 10:00 sati, A104 02.09.2019., 10:00 sati, A104  
  07.02.2019., 10:00 sati, A104 17.06.2019., 10:00 sati, A104 09.09.2019., 10:00 sati, A104  
  14.02.2019., 10:00 sati, A104 08.07.2019., 10:00 sati, A104   16.09.2019., 10:00 sati, A104   
       

 

Naziv kolegija / ime i prezime nastavnika: Osnove upravljanja informacijskim institucijama / prof. dr. sc. Jadranka Lasić-Lazić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   31.01.2019. A-103 u 12.00  13.6.2019. u 12.00 A-104  5.9.2019. u 12.00 u A-104
   14.2. 2019. A-103 u 12.00  27.6.2019. u 12.00 u A-104  19.9.2019. u 12.00 u A-104
       

 

Naziv kolegija / nastavnik: Vjerojatnost i statistika / prof. dr. sc. Vladimir Mateljan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   30.1.2019. 12:30 E-321  11.6.2019. 12:30 A-308  3.9.2019. 11:00 A-308
   6.2.2019. 12:30 E-321  18.6.2019. 11:00 A-308  10.9.2019. 9:30 E-321
   20.2.2019. 12:30 E-321  2.7.2019. 11:00 A-308  17.9.2019. 9:30 E-321
       

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Napredno programiranje Web aplikacija / doc. dr. sc. Kristina Kocijan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
  31.01.2019. InfoLab u 9:00  10.06.2019. InfoLab u 9:00   03.09.2019. InfoLab u 9:00 
  07.02.2019. InfoLab u 9:00  17.06.2019. InfoLab u 9:00   10.09.2019. InfoLab u 9:00
  14.02.2019. InfoLab u 9:00  26.06.2019. InfoLab u 9:00   17.09.2019. InfoLab u 9:00

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove Web dizajna / doc. dr. sc. Kristina Kocijan
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   31.01.2019. InfoLab u 9:00   10.06.2019. InfoLab u 9:00  03.09.2019. InfoLab u 9:00 
   07.02.2019. InfoLab u 9:00   17.06.2019. InfoLab u 9:00  10.09.2019. InfoLab u 9:00
   14.02.2019. InfoLab u 9:00   26.06.2019. InfoLab u 9:00  17.09.2019. InfoLab u 9:00

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Uvod u formalne jezike i automate /doc. dr. sc. Kristina Kocijan, dr. sc. Vjera Lopina
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
 po dogovoru  29. 01. 2019. u 16h u E-314  19. 06. 2019. u 14:30 u E-314  28. 08. 2019. u 14:30 u E-314
   05. 02. 2019. u 16h u E-314  26. 06. 2019. u 14:30 u E-314  04. 09. 2019. u 14:30 u E-314
   12. 02. 2019. u 16h u E-314  10. 07. 2019. u 14:30 u E-314  11. 09. 2019. u 14:30 u E-314
       

 

 

 Naziv kolegija / nastavnik: Objektno i vizualno programiranje /
 Izv. rokZimski rokLjetni rok Jesenski rok
       
       
       
       

 

 

Naziv kolegija / nastavnik: Osnove zaštite muzejskih zbirki / nositelj: doc. dr. sc. Helena Stublić
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok
   31.1., 12h, A308  13.6., 10h, A308  29.8., 10h, A308
   7.2., 12h, A308  27.6., 10h, A308  5.9., 10h, A308
   21.2., 12h, A308  4.7., 10h, A308  12.9., 10h, A308
       

 

 

Naziv kolegija / nastavnik:
Izv. rokZimski rokLjetni rokJesenski rok