1. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Mateljan

Logika za informatičare

PON

08:00

11:00

A308

Mateljan

Matematika

PON

11:00

14:00

A308

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

UTO

09:30

11:00

A103

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

UTO

11:00

12:30

A103

Barbarić, P.
(Centar za strane jezike)

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

11:00

12:30

E319

Barbarić, P.
(Centar za strane jezike)

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

12:30

14:00

A104

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

UTO

12:30

14:00

A103

Barbarić, P
(Centar za strane jezike)

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

14:00

15:30

A104

Barbarić, P.
(Centar za strane jezike)

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

15:30

17:00

A103

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

UTO

17:00

17:45

A308

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

UTO

17:45

18:30

D7

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

UTO

18:30

19:15

D7

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

SRI

09:30

11:00

A103

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

SRI

11:00

12:30

A103

Stančić

Osnove informacijske tehnologije

SRI

12:30

14:00

A103

Banek Zorica

Medijska kultura

SRI

18:30

20:00

A308

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

ČET

11:00

11:45

A308

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

ČET

11:45

12:30

A308

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

ČET

12:30

13:15

A308

Lasić-Lazić

Uvod u informacijske znanosti

ČET

13:15

14:00

A308

Barbarić, P.
(Centar za strane jezike)

Engleski za informacijske stručnjake

ČET

14:00

15:30

A104

Posljednja promjena: 27.9.2014. 10:00


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Osnove informacijske tehnologije

5

Uvod u informacijske znanosti

5

Matematika

6

Logika za informatičare

6

strani jezik

2

izborni kolegij

6

 

30

Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Osnove informacijske tehnologije

5

Uvod u informacijske znanosti

5

strani jezik

2

izborni kolegij

3

 

15



2. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Stančić

Spisovodstvo

PON

10:15

13:15

Arhiv

Boras

Obrada teksta i jezika

PON

14:00

15:30

A104

Barbarić

Bibliografska organizacija I.

PON

15:30

17:00

A104

Vujić

Uvod u muzeologiju

PON

17:00

20:00

A308

Banek Zorica
Špiranec

Osnove informacijske pismenosti

UTO

11:00

12:30

A308

Boras

Obrada teksta i jezika

UTO

14:00

15:30

A212A

Boras

Obrada teksta i jezika

UTO

15:30

17:00

A212A

Boras

Obrada teksta i jezika

UTO

17:00

18:30

A212A

Barbarić

Bibliografska organizacija I.

UTO

18:30

20:00

A104

Barbarić

Bibliografska organizacija I.

UTO

20:00

21:30

A104

Barbarić

Povijest knjige i knjižnica

SRI

08:45

10:15

A308

Mateljan

Baze podataka

SRI

14:00

15:30

D3

Mateljan

Baze podataka

ČET

09:30

11:00

A212A

Mateljan

Baze podataka

ČET

11:00

12:30

A212A

Mateljan

Baze podataka

ČET

12:30

14:00

A212A

Kocijan

Osnove web dizajna

ČET

17:00

19:15

A103

Banek Zorica
Špiranec

Digitalne obrazovne knjižnice

PET

08:45

11:00

A212A

Lazić

Uvod u računalnu sintezu govora

PET

14:00

17:00

A212A

Posljednja promjena: 27.9.2014. 10:00


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Baze podataka

6

Obrada teksta i jezika

6

Uvod u računalnu sintezu govora

3

izborni kolegij

15

 

30


Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Baze podataka

6

Obrada teksta i jezika

6

Spisovodstvo

Bibliografska organizacija I.

Uvod u muzeologiju

izborni kolegij

 

Povijest knjige i knjižnica

3

Uvod u računalni govor

3

Povijest arhiva

3

 

15



3. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Boras

Jezične baze podataka

PON

08:00

08:45

A212A

Boras

Jezične baze podataka

PON

08:45

09:30

A212A

Boras

Jezične baze podataka

PON

09:30

10:15

A212A

Dovedan Han

Uvod u formalne jezike i automate

PON

12:30

15:30

A212A

Lauc
Boras

Pretraživanje obavijesti i obrada prirodnog jezika

UTO

08:00

09:30

A212A

Banek Zorica
Špiranec

Osnove informacijske pismenosti

UTO

11:00

12:30

A308

Živković

Informacijski izvori i služba

UTO

12:30

15:30

A308

Tuđman

Teorija informacijske znanosti

UTO

17:45

20:00

A308

Vrana

Digitalne zbirke

SRI

10:15

12:30

A308

Seljan

Strojno prevođenje

SRI

12:30

14:00

A212A

Stančić

Zaštita podataka

SRI

17:00

18:30

A103

Mikelić Preradović

Jezični inženjering

SRI

18:30

21:30

A212A

Vujić

Osnove upravljanja muzejskim zbirkama

ČET

11:45

14:00

A104

Seljan

Strojno prevođenje

ČET

14:00

17:00

A212A

Banek Zorica
Špiranec

Digitalne obrazovne knjižnice

PET

08:45

11:00

A212A

Zlodi

Dokumentacija u muzejima I.

PET

09:30

12:30

A103

Ćosić

Vrednovanje arhivskog gradiva

PET

13:15

16:15

Arhiv

Posljednja promjena: 27.9.2014. 10:00


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Uvod u formalne jezike i automate

6

Strojno prevođenje

6

Jezične baze podataka

3

Zaštita podataka

3

Teorija informacijske znanosti

5

Pretraživanje obavijesti i obrada prirodnog jezika

3

izborni kolegij

6

 

30


Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije:

Naziv

ECTS

Uvod u formalne jezike i automate

6

Informacijski izvori i služba

Jezični inženjering

Vrednovanje arhivskog gradiva

izborni kolegij

9

 

15