Naslovnica

1. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Mikelić Preradović

Uvod u obradu prirodnog jezika

PON

09:30

11:00

A308

Mikelić Preradović

Uvod u obradu prirodnog jezika

PON

11:00

12:30

A212A

Tuđman

Organizacija znanja

PON

12:30

13:15

A308

Tuđman

Organizacija znanja

PON

13:15

14:00

A308

Tuđman

Organizacija znanja

PON

14:00

14:45

A308

Tuđman

Organizacija znanja

PON

14:45

16:15

D5

Zlodi

Baštinske institucije

PON

17:00

20:00

A308

Živković

Osnove bibliotekarstva

UTO

09:30

10:15

 

Živković

Osnove bibliotekarstva

UTO

10:15

11:00

 
Živković Osnove bibliotekarstva UTO 11:00 11:45  

Boras

Računalne mreže

UTO

11:00

11:45

A212A

Boras

Računalne mreže

UTO

11:45

12:30

A212A

Boras

Računalne mreže

UTO

12:30

13:15

A212A

Barbarić

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

12:30

14:00

A104

Boras

Računalne mreže

UTO

13:15

14:00

A212A

Banek Zorica

Medijska kultura

UTO

14:00

14:45

A308

Barbarić

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

14:00

15:30

A104

Banek Zorica

Medijska kultura

UTO

14:45

15:30

A308

Barbarić

Engleski za informacijske stručnjake

UTO

15:30

17:00

A104

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

UTO

17:45

18:30

D7

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

SRI

09:30

11:00

A212A

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

SRI

11:00

12:30

A103

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

SRI

14:00

15:30

A103

Mikelić Preradović

Uvod u obradu prirodnog jezika

SRI

14:00

15:30

E319

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

SRI

15:30

17:00

A103

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

SRI

17:00

18:30

A103

Vrana

Osnove komunikacijske tehnologije

ČET

08:45

10:15

A103

Živković Osnove bibliotekarstva ČET 11:00 12:30 A308
Živković Osnove bibliotekarstva ČET 12:30 14:00 A308

Barbarić

Engleski za informacijske stručnjake

ČET

14:00

15:30

E319

Barbarić

Engleski za informacijske stručnjake

ČET

15:30

17:00

E319

Dovedan Han

Algoritmi i strukture podataka

ČET

15:30

17:45

A212A

Rajh

Uvod u arhivsku teoriju i praksu

ČET

17:45

20:00

A104


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: Organizacija znanja, Osnove komunikacijske tehnologije, Algoritmi i strukture podataka, Računalne mreže, strani jezik, te izborni kolegij iz ponude Odsjeka ili Fakulteta.

Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: jedan od kolegija (Baštinske institucije ili Osnove bibliotekarstva ili Uvod u arhivsku teoriju i praksu ili Organizacija znanja), jedan od kolegija (Osnove komunikacijske tehnologije ili Uvod u obradu prirodnog jezika) i strani jezik, te izborni kolegij iz ponude Odsjeka ili Fakulteta.

 

2. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Lauc
Boras

Multimedijski prikaz znanja

PON

12:30

15:30

A103

Zlodi

Opća teorija baštine

PON

14:45

17:00

A308

Mateljan

Web servisi

PON

15:30

17:45

A103

Seljan
Stančić
Mikelić Preradović

Osnove digitalne obrade teksta i slike

UTO

14:00

15:30

A212A

Banek Zorica

Klasifikacijski sustavi

UTO

15:30

17:00

A212A

Seljan
Stančić
Mikelić Preradović

Osnove digitalne obrade teksta i slike

UTO

15:30

16:15

E319

Banek Zorica

Klasifikacijski sustavi

UTO

17:00

20:00

A212A

Kocijan

Napredno programiranje Web aplikacija

SRI

18:30

20:45

A103

Dovedan Han

Objektno i vizualno programiranje

ČET

09:30

12:30

A212A

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

11:45

12:30

A103

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

12:30

14:00

A103

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

14:00

15:30

A103

Kocijan

Osnove web dizajna

ČET

17:45

20:00

A103

Rajh

Sređivanje i opis arhivskog gradiva

ČET

20:00

21:30

A104

Tepeš

Vjerojatnost i statistika

PET

08:00

11:00

A308

Lauc
Boras

Multimedijski prikaz znanja

PET

08:00

11:00

A212A


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: Multimedijski prikaz znanja, Vjerojatnost i statistika,Objektno i vizualno programiranje, te izborni kolegij iz ponude Odsjeka ili Fakulteta.

Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: jedan od kolegija (Klasifikacijski sustavi ili Sređivanje i opis arhivskog gradiva ili Multimedijski prikaz znanja ili Heritologija), te izborni kolegij iz ponude Odsjeka ili Fakulteta.

 

3. GODINA

PREDDIPLOMSKOG STUDIJA INFORMACIJSKIH ZNANOSTI

Nastavnik

Kolegij

Dan

Početak

Kraj

Dvorana

Barbarić

Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva

PON

16:15

17:45

A104

Mateljan

Programiranje Web 2.0 aplikacija

UTO

11:00

14:00

A103

Lopina

Kriptologija

UTO

15:30

17:00

A308

Lopina

Kriptologija

UTO

17:45

19:15

A104

Lopina

Kriptologija

UTO

19:15

20:45

A104

Živković

Digitalna knjižnica I

SRI

14:45

15:30

A308

Živković

Digitalna knjižnica I

SRI

15:30

16:15

A308

Živković

Digitalna knjižnica I

SRI

16:15

17:00

A308

Živković

Digitalna knjižnica I

SRI

17:00

17:45

A308

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

11:45

12:30

A103

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

12:30

14:00

A103

Banek Zorica
Špiranec

Informacijska pismenost

ČET

14:00

15:30

A103

Vujić

Osnove zaštite muzejskih zbirki

ČET

14:00

15:30

A308

Lasić-Lazić

Osnove upravljanja informacijskim institucijama

ČET

16:15

19:15

A308

Dovedan Han

Objektno-orijentirana analiza i razvoj aplikacija

PET

12:30

14:45

A103


Studenti jednopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: Osnove upravljanja informacijskim institucijama, Zaštita podataka, Teorija informacijske znanosti, te izborni kolegij iz ponude Odsjeka ili Fakulteta.

Studenti dvopredmetnog studija obvezno upisuju sljedeće kolegije: Osnove upravljanja informacijskim institucijama, jedan od kolegija (Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva ili Osnove zaštite muzejskih zbirki), te praksu i završni rad.