Tablica za prikupljanje bodova podijeljena je u aktivnosti po semestrima. U jednom semestru možete imati i više bodova od nominalnih 30 ECTS (ili manje, što ćete nadoknaditi u nekom od drugih semestara). Uvjet za prijelaz iz prve godine u drugu položena su dva obvezna predmeta prve godine, pozitivni izvještaj mentora savjetnika, predana strategija istraživačkog rada studenta te sudjelovanje u jednoj doktorskoj konferenciji. Uvjet za prijelaz iz druge u treću godinu su bodovi prikupljeni kroz istraživačke seminare, prijavu i obranu teme doktorskog rada, objavljene publikacije, rad s mentorom, sudjelovanje u konferencijama i sudjelovanje u radionicama transfernih vještina (min. 60 ECTS-a). Student može predati sinopsis doktorskog rada ako je položio obvezne teorijske i metodološke predmete, pripremio nacrt istraživanja te s mentorom pripremio i obranio temu doktorskog rada.

Tablica se odnosi na novu generaciju doktoranada upisanu akademske godine 2016/2017. Tablicu možete preuzeti ovdje.