Poštovane studentice i studenti,

Ove godine Filozofski fakultet organizira prve po redu Dane otvorenih vrata u petak i subotu 23. i 24. veljače.

Dani otvorenih vrata obuhvaćaju širok raspon aktivnosti i prezentacija za, prvenstveno, srednjoškolce/maturante, ali i sve ostale zainteresirane za sadržaje koje u obrazovnom i znanstvenom smislu postoje na Fakultetu. Svrha otvorenih vrata jest povećati vidljivost Fakulteta u zajednici i promidžba studijskih programa budućim studentima. Program obuhvaća prezentacije studijskih programa, popularno znanstvena predavanja, radionice, pub kviz, panele i mnoge druge aktivnosti.

Svi studenti koji su zainteresirani za sudjelovanje u Danima otvorenih vrata kroz promociju Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti imaju mogućnost uključiti se u aktivnost „Susreti nastavnika i studenata s posjetiteljima“ tako što će pružati informacije i iskustva studiranja u razgovorima s posjetiteljima. Ako ste zainteresirani, molimo da se javite na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. poradi daljnjih dogovora i termina susreta.

Unaprijed puno hvala!